Skup kart


Obecnie skup kart jest wstrzymany.
Prosimy o cierpliwość.


Płacimy za karty na 3 sposoby (do wyboru):
1. Przelewem na konto w banku
2. Gotówką (przy odbiorze osobistym)
3. Kredytem do wydania w sklepie (10% bonusu!)

Zasady skupowania kart
Sprzedanie kart jest proste, jednak prosimy o uważne przeczytanie instrukcji kupowania przez nas kart. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące któregoś z kroków to prosimy o kontakt (skup@planeswalker.pl).
Osoby chcące sprzedać swoje karty mogą to zrobić na 2 sposoby:

1. Wysyłka przez Pocztę
Prosimy o przesłanie na adres skup@planeswalker.pl spisu kart (w tabeli z cenami wykorzystując poniżej gotowe do wypełnienia tabelki).
Lista powinna zostać zrobiona na podstawie naszego aktualnego cennika skupu zamieszczonego poniżej:
lista_skupowanych_kart.ods (format OpenOffice Calc)
lista_skupowanych_kart.xls (format Excel) (Ostatnia aktualizacja: 14 sierpnia 2014)

Po otrzymaniu od nas potwierdzenia e-mailem prosimy o wysłanie umówionych kart (zapakowanych w kolejności zgodnej z listą skupowanych kart) na nasz adres:
"GRYWWW s.c.
Abrahama 12
03-982 Warszawa"
koniecznie razem z podpisanym potwierdzeniem sprzedaży wydrukowanym lub napisanym ręcznie CZYTELNIE według następującego wzoru:

wzor_potwierdzenia_sprzedazy.odt (wersja Open Office)
wzor_potwierdzenia_sprzedazy.doc (wersja Word)
wzor_potwierdzenia_sprzedazy.pdf (wersja PDF)

Jest to potrzebne jako potwierdzenie, że karty zostały legalnie kupione.
W e-mailu prosimy o podanie danych do przelewu (numer konta, dane do przelewu) lub prosimy o podanie informacji, że należność ma zostać uwzględniona w kredycie w sklepie. Po otrzymaniu kart prześlemy należność na podane konto.

2. Gotówką przy przekazaniu kart osobiście

Sposób 2 - w Warszawie
Dla osób mieszkających w Warszawie lub planujących przez to miasto przejeżdżać udostępniliśmy możliwość sprzedaży kart "na żywo".
Przed spotkaniem prosimy o przesłanie (na adres skup@planeswalker.pl) spisu kart (w tabeli z cenami wykorzystując poniżej gotowe do wypełnienia tabelki).
Lista powinna zostać zrobiona na podstawie naszego aktualnego cennika skupu zamieszczonego poniżej:
lista_skupowanych_kart.ods (format OpenOffice Calc)
lista_skupowanych_kart.xls (format Excel)

Po wysłaniu e-maila z listą kart potwierdzimy listę e-mailowo. Następnie można do nas przyjechać w dowolnych godzinach podczas otwarcia sklepu.
Karty muszą być ułożone w kolejności zgodnej z listą skupowanych kart (Nie zastosowanie się do tej prośby będzie skutkować nie przyjęciem kart).
Karty odbieramy tylko w siedzibie sklepu przy ul. Abrahama 12 (Gocław) w godzinach otwarcia od poniedziałku do piątku. W przypadku bardzo dużych sum sugerujemy płatność przelewem.

Szczegółowe informacje:
1. Dla osób, które zamiast płatności w złotówkach będą chciały otrzymać należność w kartach lub inne produkty z naszego sklepu oferujemy specjalny bonus: +10% do wartości sprzedawanych kart
np. jeśli wartość skupowanych kart wyniesie 1000zł to będzie można zamówić produkty w sklepie (również turnieje) za równowartość 1100zł. W potwierdzenie sprzedaży również prosimy wpisać kwotę powiększoną o 10%.
2. Staramy się oferować możliwie wysokie ceny skupu dlatego też wszystkie koszty wysyłki ponosi sprzedający.
3. Karty skupujemy wyłącznie z dodatku w nawiasie z listy, w języku angielskim, w stanie mint/nearmint (brak zniszczenia kart), bez pieczątek z turniejów, podpisów autora, pomazań markerem itp.
Duże ilości kart w innych językach itp będziemy zwracać na koszt nadawcy podobnie jak zupełnie zniszczone.
Sprzedajemy karty prawie wyłącznie w języku angielskim, z określoną edycją, w dobrym stanie, dlatego chcemy skupować też tylko takie.
4. Płacimy podatki jak każda legalnie działająca firma, dlatego zależy nam żeby potwierdzenie sprzedaży zgadzało się w 100% z listą kart w przesyłce.
5. Prosimy o bezpieczne pakowanie kart - np. w pudełko po butach czy w pudełko po Fat Packu. Prosimy o pakowanie kart tak żeby nie leżały luźno w paczce, ani w za dużym pudle - w ten sposób mogą się zniszczyć podczas transportu. Sugerujemy użycie np. gazety do wypełnienia pudełka z kartami, jeśli jest za duże. Prosimy nie związywać kart gumkami.
6. Prosimy o wysyłanie nam przesyłek z kartami metodą rejestrowaną (list polecony lub paczka). Wysyłając zwykłym listem za 1,55zł nie ma możliwości sprawdzenia co się stało z przesyłką w razie zagubienia przez pocztę.
7. Po otrzymaniu kart sprawdzamy ich ilość oraz stan. Jeśli stan jakiejś karty jest bardzo zły to zawsze kontaktujemy się w takim przypadku ze sprzedawcą. Jeśli karta jest kompletnie zniszczona (podarta, zalana) i nie nadaje się do gry to zwracamy ją sprzedawcy na jego koszt (Pocztą Polską). Staramy się nie sprzedawać zniszczonych kart, dlatego również prosimy o nie wysyłanie nam zniszczonych kart, bo ich nie skupujemy. Nigdy nie zmieniamy ustalonych warunków bez wcześniejszego skontaktowania się ze sprzedającym i wyjaśnienia sytuacji.
8. W przypadku wysyłki pocztą prosimy o wysłanie kart w ciągu 2 dni roboczych po otrzymaniu od nas potwierdzenia. Przy przedłużaniu wysyłki kart prosimy o kontakt w celu weryfikacji czy nasza lista kart, które skupujemy jest bez zmian.
9. Staramy się przelewać pieniądze możliwie szybko - jak tylko otrzymamy karty i potwierdzenie sprzedaży. W przypadku szczególnie "gorących" okresów (np. święta Bożego Narodzenia, wakacje, Prerelease i premiery dodatków) czas może się nieco wydłużyć.
10. W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt: skup@planeswalker.pl Prosimy pamiętać, że pracujemy zwykle w dni robocze w godzinach 10:00-17:00, więc odpowiemy na e-maile wysłane po godzinach pracy w pierwszej możliwej chwili.

Bardzo prosimy o uważne przeczytanie zasad skupu. Pozwoli to na szybką i przyjemną dla obydwu stron transakcję.
Dziękujemy serdecznie za sprzedawanie kart sklepowi Planeswalker.pl!