Kochani, gigantyczna przeprowadzka naszego sklepu z wyburzanego budynku przy Grzybowskiej jest prawie skończona.
Finalizujemy też szczegóły otwarcia lokalu w centrum!
Dziękujemy Wam za ogromne wsparcie, zrozumienie i mnóstwo dobrych słów, które od Was otrzymujemy.
Pierwsze dziesiątki zamówień już do Was jadą. Wznawiamy powoli wszystkie pozostałe wysyłki i odbiory - jeszcze kilka dni będziemy podnosić się po ostatnich niesamowicie ciężkich tygodniach i informować Was o mnóstwie świetnych zmian, które udało się dla Was przygotować zmieniając się przez ten czas.
Dziękujemy za Wasze zrozumienie i cierpliwość, jednocześnie zapewniamy, że cały czas pracujemy na pełnych obrotach aby jak najszybciej powrócić do pełni działania.

Odbiór osobisty
Istnieje możliwość odbioru osobistego produktów w Warszawie - w sklepie stacjonarnym przy ulicy Abrahama 12 lokal IV po wcześniejszym wybraniu takiej opcji przy składaniu zamówienia w sklepie internetowym.
Wszystkie produkty mamy fizycznie na miejscu.
Na miejscu można dokonać płatności gotówką lub kartą płatniczą.

Po otrzymaniu wiadomości z potwierdzeniem, że zamówienie jest skompletowane i gotowe do odbioru zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego.

Nieopłacone zamówienie będzie czekać na klienta po skompletowaniu co najmniej dwa tygodnie od dnia zamówienia. W przypadku zamówień przedpremierowych produkty będą czekać na klienta dwa tygodnie od dnia premiery. Po tym okresie nieopłacone zamówienie może zostać anulowane.
Przy zamówieniu z przedpłatą paragon będzie znajdował się w paczce z produktami.
W sklepie stacjonarnym jest możliwość zagrania w gry planszowe, nauczenia się gier, m.in. Magic The Gathering, rozegrania turnieju (więcej informacji w dziale Grafik turniejowy), obejrzenia oraz dokonania zakupu gier planszowych, produktów MtG, akcesoriów do gier karcianych oraz planszowych, a także gadżetów dla graczy.
W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Lokalizacja naszego sklepu.