CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA

Produkty oferowane w naszym sklepie mają trzy rodzaje dostępności:
"w magazynie", "w przedsprzedaży" oraz "na zamówienie".
Produkty o statusie "w magazynie"są dostępne do natychmiastowej wysyłki. W przypadku przedpłaty wysyłamy je w ciągu 24 godzin od potwierdzenia wpłaty. W przypadku płatności za pobraniem w ciągu 24 godzin (w dni robocze) od złożenia zamówienia.
Wysyłamy zamówienia codziennie w dni robocze (od poniedziałku do piątku).
Produkty przedpremierowe, mają status "przedsprzedaż", są wysyłane od dnia premiery produktu.
Produkty "na zamówienie" są realizowane w ciągu 7 dni od złożenia zamówienia. Zgodnie z dostępnością u dostawcy.

CZAS DOSTAWY

Przesyłki wysyłamy zawsze:
- firmą kurierską: najczęściej dostawa dociera już w kolejny dzień roboczy,
- przesyłkami poleconymi,
- do Paczkomatów Inpost 24/7,
- paczkami ekspresowymi 24 z odbiorem w wybranym Urzędzie Pocztowym oraz na stacjach Orlen (nowa, tania forma szybkiej wysyłki), dzięki temu klient otrzyma produkt szybciej.
Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy.

List polecony priorytetowy (karty do 50g) - dociera najczęściej w 1-2 dni robocze, listonosz przy większych gabarytach ma prawo zostawić awizo w skrzynce pocztowej, a przesyłka będzie do odbioru w Urzędzie Pocztowym.
Paczka 24 Ekspresowa Poczty Polskiej dotrze do adresata w strefie A nawet w ciągu jednego dnia, a w strefie B w 48 godzin (zobacz Strefy doręczenia). Poczta Polska oferuje również odbiór w punkcie zamiast dostarczenia przesyłki do domu, takie przesyłki zostają doręczone równie szybko, są tańsze i można je odebrać z wybranego Urzędu Pocztowego. Do dyspozycji jest ponad 4200 placówek pocztowych oraz od niedawna stacje paliw Orlen, niektóre z nich są również czynne w soboty, niedzielę i święta. O tym, że przesyłka dotarła i czeka w punkcie, klient zostaje powiadomiony SMS-em, możesz również śledzić jej status online.

Dla naszej firmy kurierskiej czas dostawy wynosi 1 dzień roboczy od momentu nadania paczki (udaje się dostarczyć paczkę na kolejny dzień w ponad 98% przypadków).
W przypadku nie dostarczenia paczki kurier awizuje przesyłkę i próbuje doręczenia kolejnego dnia roboczego.

W przypadku odbioru zamówienia poprzez Paczkomaty InPost, przesyłka zwykle znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 1-2 dni roboczych od momentu odebrania paczki przez Kuriera InPost ze sklepu. Niekiedy czas dotarcia paczki w przypadku Paczkomatów się wydłuża - w przypadku bardzo pilnych zamówień sugerujemy wybór firmy kurierskiej.

ODBIÓR OSOBISTY

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Warszawie - zakupione produkty mogą zostać odebrane po wcześniejszym wybraniu takiej opcji przy zamówieniu w punkcie odbiorów osobistych/sklepie stacjonarnym przy ulicy Grzybowskiej.

Odbiór osobisty jest możliwy "od ręki" w przypadku zamówień na produkty dostępne w magazynie. Wszystkie produkty znajdują się fizycznie na miejscu.
Odebranie zamówienia zawierającego dużą liczbę kart MtG na sztuki jest możliwe po otrzymaniu e-mailowego potwierdzenia, że zamówienie jest skompletowane i gotowe do odbioru. 
Dokładny adres, mapka oraz godziny działania sklepu są dostępne w dziale Kontakt.

Dziękujemy za korzystanie z naszego sklepu.