Wszystkie produkty oferowane w sklepie są dostępne do natychmiastowej wysyłki. Wyjątkiem są produkty przedpremierowe, które są wysyłane w dniu premiery.
Wysyłka jest realizowana przy pomocy Poczty Polskiej, firmy Inpost (Paczkomaty 24/7 i przesyłki kurierskie) oraz firmy DHL w przypadku przesyłek międzynarodowych. Sugerujemy wybieranie przesyłek i paczek z formą priorytetową. Dzięki temu klient otrzymuje przesyłkę niezwłocznie po jej wysłaniu.

Rodzaje wysyłek dla klientów z Polski:

1) List nierejestrowany ekonomiczny - dociera najczęściej w kilka dni roboczych. Jest to najtańsza forma wysyłki, idealna do małych przedmiotów jak karty i małe gry.

2) Paczkomaty 24/7 (od 0 do 25kg) - dociera najczęściej w 1-2 dni robocze, odbiór jest możliwy w wybranym Paczkomacie całodobowo przez 3 dni od dostarczenia, a po tym terminie przez 11 dni w biurze obsługi firmy obsługującej Paczkomaty. Odbierając paczkę podaje się specjalny kod (Paczkomaty wysyłają go e-mailem i smsem) oraz numer telefonu.
W przypadku zaginięcia przesyłki poleconej Inpost wypłaca odszkodowanie do 5000zł jeżeli przesyłka była ubezpieczona. Sugerujemy wysyłanie droższych zamówień firmą kurierską (punkt 4) lub prosimy o kontakt w celu dodatkowego ubezpieczenia przesyłki do Paczkomatów (dodatkowa opłata wynosi: +1,50zł za ubezpieczenie do 5000zł). Koszt Paczki paczkomatowej to 9,99zł (stan na 10 kwietnia 2014).

3) Paczka kurierska ubezpieczona (od 0 do 31kg) - dociera zazwyczaj w 1 dzień roboczy, ubezpieczamy wszystkie przesyłki kurierskie o pełną wartość przesyłki.

Dla zamówień krajowych powyżej 500zł po przedpłacie wysyłka jest bezpłatna (od 0 do 31kg)

Zgodnie z art. 548 k.c. ryzyko przypadkowej utraty lub uszkodzenia przechodzą na kupującego z chwilą wydania rzeczy Poczcie Polskiej lub firmie kurierskiej, dlatego bardzo prosimy o sprawdzanie przy listonoszu lub kurierze stanu przesyłki przed podpisaniem odbioru.

Staramy się zawsze pakować przesyłki z największą starannością i dbałością o ich bezpieczeństwo. Dlatego praktycznie każda przesyłka jest zabezpieczona ochronnym opakowaniem bąbelkowym lub innymi formami zabezpieczeń.

W przypadku nie odebrania paczki z winy klienta, dodatkowymi kosztami naliczonymi przez Pocztę Polską lub firmę kurierską obciążany jest zamawiający.

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość odbioru osobistego w Warszawie - zakupione produkty mogą zostać odebrane po wcześniejszym wybraniu takiej opcji przy zamówieniu w punkcie odbiorów osobistych.

Odbiór osobisty jest możliwy (po otrzymaniu e-mailowego potwierdzenia, że zamówienie jest skompletowane i gotowe do odbioru).

Na miejscu istnieje możliwość nauczenia się gry MtG, rozegrania sankcjonowanego turnieju (do 44 osób), zakupu produktów MtG, akcesoriów oraz gier PC. Nieopłacone zamówienie będzie czekać na klienta po skompletowaniu dwa tygodnie od dnia zamówienia. W przypadku zamówień przedpremierowych produkty będą czekać na klienta maksymalnie dwa tygodnie od dnia premiery. Po tym okresie nieopłacone zamówienie może zostać anulowane.

Istnieje również możliwość płatności przy odbiorze gotówką lub kartą kredytową. Paragon sklepowy będzie znajdywał się w paczce z produktami. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu.