O nas
Zajmujemy się sprzedażą internetową i stacjonarną szerokiej gamy produktów do kolekcjonerskiej gry karcianej Magic:The Gathering a także innych gier karcianych i planszowych. W naszym sklepie oferujemy wybór niemal 1000 rodzajów akcesoriów do gier.
Jeżeli szukasz konkretnej gry, a nie znalazłeś jej na naszej stronie lub poszukujesz trudno dostępnych akcesoriów napisz do nas (sklep@planeswalker.pl) a spróbujemy sprowadzić je specjalnie dla Ciebie.
Dlaczego warto robić u nas zakupy online?

  • Robienie zakupów w naszym sklepie jest bezpieczne i proste bo respektujemy wszystkie przysługujące Klientom prawa.
  • Mamy ogromny wybór gier i akcesoriów. Włącznie z unikalnymi perełkami.
  • Fachowo doradzimyjaki produkt wybrać i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące zakupów. 
  • Szybko wyślemy zamówione towary.  Produkty dostępne na magazynie wysyłamy codziennie na bieżąco. Produkty przedsprzedażowe od daty premiery a na zamówienie w ciągu około 7 dni w zależności od dostępności u dystrybutora.  Status dostępności produktu jest zawsze oznaczony w jego opisie.
  • Jeżeli zamawiasz gry planszowe i produkty MtG "sealed" ("zamknięte" czyli wszystko poza kartami na sztuki) dostępne na magazynie nie musisz czekać na potwierdzenie gotowości do odbioru. Możesz przyjść po złożeniu zamówienia w godzinach otwarcia sklepu.
  • Wszystkie produkty oferujemy w atrakcyjnych cenach. Kupując u nas wspierasz rozwój miejsca dedykowanego dobrej zabawie i graczom z całej Polski.  Planeswalker.pl to nie tylko sklep online ale także sklep stacjonarny z dużą ilością miejsc dla graczy i zapleczem planszówkowym oraz organizator eventów MtG i planszówkowych dla graczy z całej Polski.


Czerwiec 2018:

Kochani, gigantyczna przeprowadzka naszego sklepu z wyburzanego budynku przy Grzybowskiej jest prawie skończona.
Finalizujemy też szczegóły otwarcia lokalu w centrum!
Dziękujemy Wam za ogromne wsparcie, zrozumienie i mnóstwo dobrych słów, które od Was otrzymujemy.
Pierwsze dziesiątki zamówień już do Was jadą. Wznawiamy powoli wszystkie pozostałe wysyłki i odbiory - jeszcze kilka dni będziemy podnosić się po ostatnich niesamowicie ciężkich tygodniach i informować Was o mnóstwie świetnych zmian, które udało się dla Was przygotować zmieniając się przez ten czas.
Dziękujemy za Wasze zrozumienie i cierpliwość, jednocześnie zapewniamy, że cały czas pracujemy na pełnych obrotach aby jak najszybciej powrócić do pełni działania.